Współpraca online to specjalnie przygotowana oferta, która zapewni równie trwałe rezultaty, co klasyczna opieka dietetyka – i to bez wychodzenia z domu!

 

 

Korzyści współpracy online:

 • Wygoda –  Nie czekasz w kolejce, nie śpieszysz się, nie stoisz w korkach. Ty decydujesz, gdzie i kiedy chcesz rozpocząć współpracę.
 • Oszczędność czasu – Masz dużo obowiązków, jesteś zapracowany, lub nie masz z kim zostawić dziecka? To właśnie w takim momencie współpraca online będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.
 • Indywidualny plan żywieniowy – materiały niezbędne do współpracy otrzymasz w formie wygodnych formularzy online, które wypełniasz w dogodnym dla Ciebie czasie. W ten sposób mogę stworzyć skuteczny, a jednocześnie smaczny jadłospis, dopasowany do Twoich potrzeb.
 • Smaczne dieta, bez wyrzeczeń – W jadłospisie staram się wybierać takie dania, aby słowo „dieta” raz na zawsze przestało się kojarzyć z głodówką, nudnymi posiłkami czy wyrzeczeniem.
 • Motywacja – Odchudzanie zaczyna się w głowie, dlatego przez cały okres trwania współpracy masz możliwość stałego kontaktu mailowego. Jeśli potrzebujesz wsparcia, porady czy wskazówki – wystarczy, że napiszesz.

Cały plan żywieniowy jest dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Nie proponuje dań, których nie lubisz  ani takich, których nie masz czasu przygotować.
To nie dieta z szuflady, jadłospis 1000 kcal czy
kolejny abonament na dietę, który i tak nie rozwiązał twojego problemu.

Pojedynczy plan żywieniowy
tylko dla jadłospisów odchudzających
Kompleksowy wywiad żywieniowo-zdrowotny
Analiza sposobu odżywiania
Jadłospis 7 dniowy
Indywidualne dopasowanie składników
Indywidualne dopasowanie typów posiłków
Możliwość modyfikacji planu
Poradnik "Jak korzystać z jadłospisu"
Tabele wymienników
1 konsultacja kontrolna
Kontakt przez cały czas trwania współpracy

Pojedynczy plan żywieniowy
139 zł
oferta tylko dla osób zdrowych
z jadłospisem 7 dniowym
Pakiet Zdrowa Dieta
Pierwszy miesiąc współpracy
199 zł*
oferta tylko dla osób zdrowych
*w tym jadłospis 7 dniowy, z 14 dniowym - 239 zł
Pakiet Dietoterapia
Pierwszy miesiąc współpracy
229 zł*
dla osób chorych, dla dzieci i kobiet w ciąży
*w tym jadłospis 7 dniowy, z 14 dniowym 259 zł
Kontynuacja Pakietu
Każdy kolejny miesiąc współpracy niezależnie od wybranego pakietu
99 zł*
w tym 10 nowych przepisów urozmaicających dietę.
*nie dotyczy pojedynczego planu żywieniowego

Jak zamówić dietę?

 1. Wybierz interesujący Cię pakiet i wypełnij formularz zgłoszeniowy
 2. Po otrzymaniu zgłoszenia wysyłam maila z arkuszami do wypełnienia, niezbędnymi do przygotowania indywidualnego jadłospisu. Proszę o dołączenie wyników badań labolatoryjnych. 
 3. W mailu wysyłam również plik z numerem konta do dokonania przelewu.
 4. Do pracy nad planem przystępuję od momentu otrzymania wypełnionych arkuszy i zaksięgowania przelewu na koncie.

Czas oczekiwania na dietę to ok. 7 dni roboczych. W trakcie przesyłam również analizę sposobu odżywiania oraz dopytuję o różne kwestie.

Chcę zamówić dietę

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda plan żywieniowy?
 • Plan obejmuje 7 lub 14 zestawów zawierających 4 lub 5 posiłków do powtarzania.
 • Plan zawiera listę składników w miarach domowych i gramaturą, sposób przygotowania krok po kroku oraz listę zakupów na cały tydzień. 
 • Typy i charakter posiłków oraz użyte składniki również dopasowywane są indywidualnie na podstawie wypełnionych materiałów. 
 • Do planu dołączam obszerny poradnik o tym jak korzystać z jadłospisu oraz tabelę wymienników do diety.
 • Pacjent otrzymuje w pełni spersonalizowany plan żywieniowy dopasowany do jego potrzeb, stanu zdrowia, możliwości finansowych, preferencji czy stopnia skomplikowania posiłków.

Czy co miesiąc muszę kupować nowy pakiet?

Nie ma takiej potrzeby. Tak naprawdę, przygotowany plan żywieniowy stosujemy do momentu osiągnięcia celu. W każdym kolejnym miesiącu współpracy w ramach kontynuacji plan jest uzupełniany o kolejne 10 nowych i indywidualne dopasowanych posiłków, które go wzbogacają i urozmaicają. Dzięki temu opłata za plan żywieniowy jest jednorazowa

Jak wygląda kontynuacja diety?

Każdy kolejny miesiąc współpracy to 99  zł niezależnie od pakietu. Rozpoczynając kolejny miesiąc współpracy analizujemy dotychczasowe postępy, modyfikujemy założenia, analizujemy samopoczucie i zmiany w sylwetce. Przeprowadzam także 2 konsultacje kontrolne w 2 i w 4 tygodniu diety. Dodatkowo proponuję 10 nowych posiłków, dzięki czemu jadłospis ulega rozbudowaniu.

Dlaczego nie ma jadłospisu na miesiąc?

Plan obejmuje 7 lub 14 zestawów zawierających 4 lub 5 posiłków. Nie oznacza to jednak, że stosujemy ją tylko przez ten czas. Zestawy posiłków możemy powtarzać od poniedziałku do niedzieli lub stosować jeden przez kilka dni.

Plany 21 lub 28 dniowe zwykle składają się z tych samych posiłków, które są wielokrotnie powtórzone a każdy dzień jest z góry zaplanowany. W tym przypadku mamy większą swobodę i możemy wybrać zestaw, na który aktualnie mamy ochotę.

Czy można gotować na kilka dni?

Możesz dowolnie wybierać zestaw który zastosujesz lub stosować 1 z wybranych zestawów przez kolejne dni, co np. daje możliwość przygotowania obiadu na 2 dni. Godziny posiłków ustalane są wspólnie tak, aby pasowały do trybu dnia czy stylu życia. Każdy posiłek zawiera listę składników podaną w miarach domowych oraz sposób przygotowania. W niektórych przepisach pojawia się także wskazówka lub komentarz. Wszystko uzupełnione jest w listę zakupów, która znacznie ułatwia organizację.

Jakie posiłki są zawarte w diecie?

Składniki użyte w jadłospisie dobierane są na podstawie karty preferencji żywieniowych, gdzie oznacza się produkty lubiane i nielubiane. Indywidualnie dobieram również typ posiłków – koktajle, sałatki, zapiekanki czy placki.