Współpraca online to specjalnie przygotowana oferta, która zapewni równie trwałe rezultaty, co klasyczna opieka dietetyka – i to bez wychodzenia z domu!

 

 

Korzyści współpracy online:

  • Wygoda –  Nie czekasz w kolejce, nie śpieszysz się, nie stoisz w korkach. Ty decydujesz, gdzie i kiedy chcesz rozpocząć współpracę.
  • Oszczędność czasu – Masz dużo obowiązków, jesteś zapracowany, lub nie masz z kim zostawić dziecka? To właśnie w takim momencie współpraca online będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.
  • Indywidualny plan żywieniowy – materiały niezbędne do współpracy otrzymasz w formie wygodnych formularzy online, które wypełniasz w dogodnym dla Ciebie czasie. W ten sposób mogę stworzyć skuteczny, a jednocześnie smaczny jadłospis, dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Smaczne dieta, bez wyrzeczeń – W jadłospisie staram się wybierać takie dania, aby słowo „dieta” raz na zawsze przestało się kojarzyć z głodówką, nudnymi posiłkami czy wyrzeczeniem.
  • Motywacja – Odchudzanie zaczyna się w głowie, dlatego przez cały okres trwania współpracy masz możliwość stałego kontaktu mailowego. Jeśli potrzebujesz wsparcia, porady czy wskazówki – wystarczy, że napiszesz.

Cały plan żywieniowy jest dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Nie proponuje dań, których nie lubisz  ani takich, których nie masz czasu przygotować.
To nie dieta z szuflady, jadłospis 1000 kcal czy
kolejny abonament na dietę, który i tak nie rozwiązał twojego problemu.

Pojedynczy plan żywieniowy - 149 zł
Cena dotyczy tylko jadłospisów odchudzających.
Oferta tylko dla osób zdrowych
Kompleksowy formularz wywiadu żywieniowo-zdrowotnego
Dokładna analiza i opis dotychczasowego sposobu odżywiania
Karta preferencji smaków i posiłków
Indywidualny jadłospis 7 dniowy
Poradnik jak korzystać z jadłospisu
Tabele wymienników
Konsultacje kontrolne po każdym tygodniu diety
Nieograniczony kontakt przez cały czas trwania współpracy

Pakiet Zdrowa Dieta
Pierwszy miesiąc współpracy
170 zł*
Oferta dla osób zdrowych
*jadłospis 7 dniowy, z 14 dniowym - 220 zł
ZAMÓW PAKIET
Pakiet Wege
Pierwszy miesiąc współpracy
180 zł*
Oferta dla osób na diecie bezmięsnej
*jadłospis 7 dniowy, z 14 dniowym - 230 zł
ZAMÓW PAKIET
Pakiet Dietoterapia
Pierwszy miesiąc współpracy
200 zł*
Oferta dla osób z problemami zdrowotnymi, dzieci i kobiet w ciąży.
*jadłospis 7 dniowy, z 14 dniowym 250 zł
ZAMÓW PAKIET

Jak zamówić dietę?

  1. Wybierz interesujący Cię pakiet i wypełnij formularz.
  2. Po otrzymaniu zgłoszenia wysyłam maila z arkuszami do wypełnienia, niezbędnymi do przygotowania indywidualnego jadłospisu. Proszę o dołączenie wyników badań labolatoryjnych. 
  3. W mailu wysyłam również plik z numerem konta do dokonania przelewu.
  4. Do pracy nad planem przystępuję od momentu otrzymania wypełnionych arkuszy i zaksięgowania przelewu na koncie.

Czas oczekiwania na dietę to ok. 7 dni roboczych. W trakcie przesyłam również analizę sposobu odżywiania oraz dopytuję o różne kwestie.

W grupie taniej!
Każda osoba z polecenia otrzyma RABAT w wysokości 10% na dowolnie wybrany pakiet!
Jak wygląda kontynuacja diety?

Chcę zamówić dietę

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda plan żywieniowy?

Dieta jest dla pacjenta, a nie pacjent dla diety. Każdy jadłospis jest indywidualnie dopasowany do zapotrzebowania, stanu zdrowia czy możliwości finansowych. Plan obejmuje 7 lub 14 zestawów zawierających 4 lub 5 posiłków wraz z listą składników w miarach domowych i gramaturą, sposobem przygotowania krok po kroku oraz listą zakupów na cały tydzień. Do planu dołączam obszerny poradnik o tym jak korzystać z jadłospisu. Dołączam również tabelę wymienników

Dlaczego nie ma jadłospisu na miesiąc?

Plan obejmuje 7 lub 14 zestawów zawierających 4 lub 5 posiłków. Nie oznacza to jednak, że stosujemy ją tylko przez ten czas. Zestawy posiłków możemy powtarzać od poniedziałku do niedzieli lub stosować jeden przez kilka dni.

Plany 21 lub 28 dniowe zwykle składają się z tych samych posiłków, które są wielokrotnie powtórzone a każdy dzień jest z góry zaplanowany. W tym przypadku mamy większą swobodę i możemy wybrać zestaw, na który aktualnie mamy ochotę.

Czy można gotować na kilka dni?

Możesz dowolnie wybierać zestaw który zastosujesz lub stosować 1 z wybranych zestawów przez kolejne dni, co np. daje możliwość przygotowania obiadu na 2 dni. Godziny posiłków ustalane są wspólnie tak, aby pasowały do trybu dnia czy stylu życia. Każdy posiłek zawiera listę składników podaną w miarach domowych oraz sposób przygotowania. W niektórych przepisach pojawia się także wskazówka lub komentarz. Wszystko uzupełnione jest w listę zakupów, która znacznie ułatwia organizację.

Jakie posiłki są zawarte w diecie?

Składniki użyte w jadłospisie dobierane są na podstawie karty preferencji żywieniowych, gdzie oznacza się produkty lubiane i nielubiane.