Bez problemu zbudowałam zdrowe nawyki żywieniowe!


Z Panią Iga zaczelam odchudzanie on line kilka miesięcy temu i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Nie dość że zrzucilam ogromną ilość kilogramów to jeszcze cały proces to była czysta przyjemność. Dania szybkie, proste, dla całej rodziny, czyli nie było osobnego gotowania dla dziecka i męża; i przede wszystkim bardzo smaczne. Pani Iga nauczyła mnie jak komponować dania, jak powinno się odżywiać. Mimo utraty zaplanowanych kilogramów nadal stosuje się do rad i menu przygotowanego podczas odchudzania bo zmieniły mi się nawyki żywieniowe. Mój mąż który jadal ze mną tylko obiady i kolacje stracił w 3 miesiące 10kg. Oprócz tego Pani Iga zawsze odpowiada na moje pytania,dawała mi wsparcie kiedy potrzebowałam. Z całego serca mogę polecić Panią Ige bo to gwarancja utraty wagi w przyjemny sposób.
Joanna

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Szukając dietetyka, który będzie brał pod uwagę moje preferencje żywieniowe, a nie dietę z szuflady dla wszystkich taką samą trafiłam na Panią Igę. I muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Niezwykle profesjonalna w tym co robi, do tego bardzo zaangażowana z ogromną ilością empatii gotowa wspierać, kiedy tylko jest potrzeba. Bardzo smaczne posiłki szybkie w przygotowaniu z dostępnych w każdej kuchni produktów to było to czego szukałam. W moim przypadku to nie dieta, a trwała zmiana nawyków żywieniowych pod kierunkiem Pani Igi przy okazji niezwykle przyjemna i skuteczna, choć jeszcze bardzo długa. Polecam wszystkim szukającym swojej drogi do wymarzonej sylwetki.
Edyta

Jestem lżejsza o kilkanaście kilogramów.

Trafiłam do p.Igi po tym jak znudziło mi się bezskuteczne odchudzanie na własną rękę, które zupełnie nie przynosiło rezultatów. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam swój plan żywieniowy nie wierzyłam, że tyle jedząc można schudnąć .Udało się jednak, plan był ułożony zgodnie z moimi preferencjami żywieniowymi.Jestem lżejsza o kilkanaście kilogramów.Pozwalam sobie na małe grzeszki, ale dzięki Pani Idze wiem, jak gotować, ile jeść, jak często. Polecam ją jako dietetyczkę,jest kompetentna, interesuje się samopoczuciem pacjenta, zawsze można liczyć na jej pomoc. Warto.
Katarzyna

Szybkie, smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki.

Do Pani Igi trafiłam, gdy została mi polecona przez trenera personalnego. Czas realizacji diety przy schorzeniach szybki, a dania bardzo smaczne. Pełen profesjonalizm i uprzejmość. Pani Iga dobrze wie co robi, odpowiada na wszystkie pytania i nigdy nie zbywa pacjenta. A najbardziej urzekło mnie to, że w okresie kiedy nie współpracujemy razem Pani Iga co jakiś czas pyta jak postępy i interesuje się pacjentem mimo tego, że robi to za darmo. Bardzo miła i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Kompetentnie analizuje wyniki badań, postępy i nie robi nic na ślepo. Polecam całym sercem każdemu kto ma problemy zdrowotne, a także wszystkim tym, którzy marzą o pięknej sylwetce i zdrowym ciele.”
Milena
Designer

Nie czekaj na idealny moment. Zacznij już dziś!

Zamów skuteczną dietę online! 

Chudnij  zdrowo i skutecznie z prostym i smacznym planem żywieniowym!

Poznaj efekty pacjentów