Poznaj opinie pacjentów

Szybkie, smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki.

★★★★★
5 5 1
Do Pani Igi trafiłam, gdy została mi polecona przez trenera personalnego. Czas realizacji diety przy schorzeniach szybki, a dania bardzo smaczne. Pełen profesjonalizm i uprzejmość. Pani Iga dobrze wie co robi, odpowiada na wszystkie pytania i nigdy nie zbywa pacjenta. A najbardziej urzekło mnie to, że w okresie kiedy nie współpracujemy razem Pani Iga co jakiś czas pyta jak postępy i interesuje się pacjentem mimo tego, że robi to za darmo. Bardzo miła i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Kompetentnie analizuje wyniki badań, postępy i nie robi nic na ślepo. Polecam całym sercem każdemu kto ma problemy zdrowotne, a także wszystkim tym, którzy marzą o pięknej sylwetce i zdrowym ciele.

Bez problemu zbudowałam zdrowe nawyki żywieniowe!

★★★★★
5 5 1
Z Panią Iga zaczelam odchudzanie on line kilka miesięcy temu i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Nie dość że zrzucilam ogromną ilość kilogramów to jeszcze cały proces to była czysta przyjemność. Dania szybkie, proste, dla całej rodziny, czyli nie było osobnego gotowania dla dziecka i męża; i przede wszystkim bardzo smaczne. Pani Iga nauczyła mnie jak komponować dania, jak powinno się odżywiać. Mimo utraty zaplanowanych kilogramów nadal stosuje się do rad i menu przygotowanego podczas odchudzania bo zmieniły mi się nawyki żywieniowe, a o to bardzo trudno, dlatego tym bardziej się cieszę że trafiłam na Panią Ige która pokazała mi jak podejść do żywienia żeby było przyjemne i skuteczne w walce z otyłością. A oprócz tego mój mąż który jadal ze mną tylko obiady i kolacje stracił w 3 miesiące 10kg, pytając mi się jak on to zrobił bo przecież jadł normalnie. Oprócz tego Pani Iga jest bardzo sympatyczna i przemiła osoba, zawsze i nie zależnie od dnia czy godziny odpowiada na moje pytania na messangerze, zawsze mogłam na nią liczyć, dawała mi wsparcie kiedy potrzebowałam także z całego serca mogę polecić Panią Ige bo to gwarancja utraty wagi w przyjemny sposób.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

★★★★★
5 5 1
Szukając dietetyka, który będzie brał pod uwagę moje preferencje żywieniowe, a nie dietę z szuflady dla wszystkich taką samą trafiłam na Panią Igę. I muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Niezwykle profesjonalna w tym co robi, do tego bardzo zaangażowana z ogromną ilością empatii gotowa wspierać, kiedy tylko jest potrzeba. Bardzo smaczne posiłki szybkie w przygotowaniu z dostępnych w każdej kuchni produktów to było to czego szukałam. W moim przypadku to nie dieta, a trwała zmiana nawyków żywieniowych pod kierunkiem Pani Igi przy okazji niezwykle przyjemna i skuteczna, choć jeszcze bardzo długa. Polecam wszystkim szukającym swojej drogi do wymarzonej sylwetki.

Jestem lżejsza o kilkanaście kilogramów.

★★★★★
5 5 1
Trafiłam do p.Igi po tym jak znudziło mi się bezskuteczne odchudzanie na własną rękę, które zupełnie nie przynosiło rezultatów.Pierwszym dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że na tydzień przed wizytą zapisywałam wszystko co zjadłam.Uświadomiło mi to, że tak naprawdę jem niewiele, tym bardziej zdziwiło, że skoro tak niewiele jem, to dlaczego jestem, że tak powiem zaokrąglona;) Kiedy pierwszy raz zobaczyłam swój plan żywieniowy nie wierzyłam, że tyle jedząc można schudnąć.Przecież do tej pory moje diety oparte były na nie jedzeniu....Udało się jednak.Plan był ułożony zgodnie z moimi preferencjami żywieniowymi.Jestem lżejsza o kilkanaście kilogramów.Pozwalam sobie na małe grzeszki, ale dzięki Pani Idze wiem, jak gotować, ile jeść, jak często.Polecam ją jako dietetyczkę,jest kompetentna, interesuje się samopoczuciem pacjenta, zawsze można liczyć na jej pomoc. Jeśli chcecie schudnąć oddajcie się w ręce profesjonalistki.Warto.Polecam i pozdrawiam:)
Imię i nazwisko
Tytuł
Ocena
Treść opinii

Efekty diety