Nazywam się Iga Królicka, jestem dietetykiem.

Swoją działalność prowadzę stacjonarnie w gabinetach w Warszawie i w Jednorożcu (woj. mazowieckie), lub współpracuję w formie on-line.

Ukończyłam studia inżynierskie na wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Warszawie, na kierunku Żywienie Człowieka o specjalizacji dietetyka. Stale poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach, wykładach czy szkoleniach z zakresu żywienia człowieka, dietetyki i technologii żywności. Chętnie biorę również udział w warsztatach kulinarnych, poszerzając moje doświadczenie „od kuchni”.


Główną ideą, jaka kieruje się w swojej pracy
jest tytułowy „Zdrowy rozsądek”.

Wierzę, że prawidłowy sposób odżywiania, zapewniający świetne samopoczucie, a przede wszystkim bardzo dobry stan zdrowia nie musi wiązać się z milionem wyrzeczeń, głodówką i nudą na talerzu, a smukła sylwetka jest tylko pozytywnym skutkiem ubocznym naszych nawyków.  Uważam, że żadna skrajność nie jest dobra, dlatego pokazuję, że można żyć zdrowo – jedząc zdrowo a przy tym nie odmawiając sobie przyjemności. 

Dbam o to, aby przygotowany przeze mnie jadłospis był sprawdzony, smaczny a przede wszystkim skuteczny. We współpracy gwarantuje więc indywidualne podejście do każdego pacjenta, uwzględniając zasady prawidłowego odżywiania, ale przede wszystkim – stan zdrowia, preferencje smakowe, potrzeby, styl życia czy możliwości finansowe.

Zapraszam serdecznie,

 

 

Więcej o moim podejściu do odżywiania…