Nazywam się Iga Królicka i jestem dietetykiem.

Główną ideą, jaka kieruje się w swojej pracy jest tytułowy Zdrowy Rozsądek. 

Ukończyłam studia inżynierskie na wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Warszawie, na kierunku Żywienie Człowieka o specjalizacji dietetyka. 

Wierzę, że prawidłowy sposób odżywiania, zapewniający świetne samopoczucie, a przede wszystkim bardzo dobry stan zdrowia nie musi wiązać się z milionem wyrzeczeń, głodówką i nudą na talerzu, a smukła sylwetka jest tylko pozytywnym skutkiem ubocznym naszych nawyków. Uważam, że żadna skrajność nie jest dobra, dlatego pokazuję, że można żyć zdrowo – jedząc zdrowo a przy tym nie odmawiając sobie przyjemności. 

Dbam o to, aby przygotowany przeze mnie jadłospis był sprawdzony, smaczny a przede wszystkim skuteczny. We współpracy gwarantuje więc indywidualne podejście do każdego pacjenta, uwzględniając zasady prawidłowego odżywiania, ale przede wszystkim – stan zdrowia, preferencje smakowe, potrzeby, styl życia czy możliwości finansowe.

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i raz na zawsze pozbyć się niechcianych kilogramów – skontaktuj się ze mną! Wspólnymi siłami na pewno damy radę!